tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

how much longer is a 1-inch button than a 3/8-inch button?how much longer is a 1-inch button then a 3/8
Use factoring to simplify the expression x^2-x-6/x-3 assume that x does not equal 3
The length of a rectangular garden is 4 m greater than the width. the area of the garden is nbsp 60m squared . find the dimensions of the garden.
What caused the gross domestic product of the united states to quadruple between 1860 and 1890?
The "aha!" moment demonstrated by wolfgang kohler's work with chimpanzees demonstrates:
Suppose n is odd. find the cube of n and divide it by 4. what possible remainders could occur? check all the possible ones and none of the impossible ones.
Explain how infection prevention policies and guidelines can be applied in own work setting.
How does the receptor make the organism successful in reacting to their environment?
Rick was so successful with his sweet treats franchise that he opened several other sweet treats locations. rick could best be described as:
While speaking with cassius, what military action does brutus want to take?