alemankatya28
alemankatya28 alemankatya28
  • 02-04-2020
  • Mathematics
contestada

What’s the answer to this ?

Whats the answer to this class=

Respuesta :

mozgfed85 mozgfed85
  • 02-04-2020

Answer: 24√3

Step-by-step explanation: on photo

Ver imagen mozgfed85
Answer Link

Otras preguntas

3 Apples and 2 bananas cost $3.501 apple and 2 bananas cost $1.70Set up system of equations and solve.write your answer in the form $#,##How much does one appl
Help pleaseeeeeeeeee
I’m stuck on this question help would be appreciated!
Consider the reaction pathway graph below. Which method would provide evidence to support the inference that this is an exothermic reaction? add A and C add E a
Need help❤️ THE RIGHT ANSWER IS b) but need explanation how did we get b) please help ❤️
can someone please help with these 5 questions?10 points!
Modern businesses use various web-based applications. Which web-based application allows users to collaborate when creating content? the internet social media w
How does Kennedy’s statement apply to the people who join the peace corps?
I am stuck on this question please help!
Is the relation a function? If so why or why not? (-3,2) (-1,0) (1,0) (5,-2)