karenvaldez92 karenvaldez92
  • 02-10-2020
  • Spanish
contestada

El doble sentido de un chiste Jaimito cuánto es dos por dos empate y cuánto es dos por uno oferta

Respuesta :

JorgeluisXD
JorgeluisXD JorgeluisXD
  • 03-10-2020

Answer:

Pues si amigo siempre tiene doble sentido

Explanation:

Saludos desde Perú

Answer Link

Otras preguntas

I’m the triangle shown we can find the angle theta as follows.
Two bottles of body shampoo cost RM23.60. Calculate the cost for 6 bottles of the body​
Which sentence best describes the French sale of the Louisiana Purchase to the United States? Select one a. Napoleon was pleased with the money earned and that
50 POINTS!!!!!!!! Most of Australia has ... Select one: a. a temperate climate that receives between 25 to 40 inches of rain a year. b. an arid or semi-ari
Carter is at the burger joint. To get there he traveled 5 blocks right and 10 blocks up. What coordinates did Carter start from?
If the cost of white tiles is $240, what is the unit cost of white tiles? I need help with C and G and are A,B,E, and F right?? Plz help ASAP
What is the difference between confidentiality and anonymity?
Find the equation of the circle whose center and radius are given. center ( 7, -3), radius = √7
look at the image below
6. Order these fractions from least to greatest: 2/3 7/12 3/4