dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

2020 NV Cargo’s electronically controlled Multi-Control Valve on the V8 engine helps enhance ________.
I broke up with my boyfriend, this new guy I recently met because I had feelings for another guy. The guy I dated became really attached to me and it was becomi
The repertoire of the swing era bands included popular songs of the day, as a result, most bands had SINGERS who were a featured ___.
Describe the elements of formal writing style.
____________ is the model of human behavior that suggests that humans try to make rational decisions but are bounded due to cognitive limitations.
What do the peaks represent
Write the equation of a line that is parallel to y = 9 y=9y, equals, 9 and that passes through the point ( 3 , − 8 ) (3,−8)left parenthesis, 3, comma, minus,
(01.04 LC) Mason is preparing to present the results of a study he did to track the germination rates of bean seeds treated with growth hormones. He wants to sh
If the insured qualifies for long-term care benefits based on being chronically ill as defined in the Long-Term Care rider, how will this impact the ultimate de
According to recent research, what medium is the most effective for acquisition of political information?