nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

Which polyatomic ion forms a neutral compound when combined with a group 1a monatomic ion in a 1:1 ratio?
Why would a finch population that lives on an island have a higher rate of speciation than a finch population that lived in a large forest in North America?
If there were a million cars in​ line, bumper to​ bumper, with average length of 10.76 ​feet, how long would that line be in​ miles?
Would the follwing agree or disagree with the excerpt above why? farmers in debt wealthy industrialists
which crusade captured jerusalem?
what is a short example of public domain?
Solve for y: - √(y) = -5 A. 0 B. -5 C. 25 D. No solution
Silence will operate as acceptance in the following circumstances except:
what does caddy'd means in the catcher in the rye
Which of the following corrects the pronoun error in this passage? The sixth-grade students liked volunteering their time to read to the elderly people in the h