jazzjatain jazzjatain
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

4 avocados cost $0.76 At this rate, how much do 9 avocados cost?

Respuesta :

mirajbow84 mirajbow84
  • 01-12-2020

Answer:

9 avocados cost $1.71

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Problem 4 (a) three friends are packing sweets into gift boxes. they agree that each box should contain the same number of sweets, but they are each working in
0.33632287 to 3sf please
Which of the following is a correct statement regarding the free energy? It is energy available to create bonds. It always has the same value. It is stored betw
HELPPPP RIGHT NOW !!!!!!!!!
what part of the ears primary job collects and focuses sound waves​
Which of the term structure theories claims that investors are limited to certain maturity ranges due to legal restrictions and personal preferences?.
one fact that describes the middle colonies?
Question 7 * What is the default powerpoint standard layout A Blank B Title slide C Title only D. Comparison ​
graph y = − 3/2 x − 3
Find the momentum of a body of mass 5kg moving with velocity of 4.5m/s​