jordyhernandez233
jordyhernandez233 jordyhernandez233
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

pls someone help me i need help​

pls someone help me i need help class=

Respuesta :

evsbbwhwhwgw evsbbwhwhwgw
  • 02-02-2021

Answer:

use the matway well help you get the answers

Answer Link
klove5
klove5 klove5
  • 02-02-2021
The answer should be 14x^2-13x+7
Answer Link

Otras preguntas

Emanuel read 150 pages in 5 hours. how many pages would he read in 4 1/2 hours?
Another question... this was all the information I was given and I'm a tad confused as to how to go about solving it... help please??? Thank you so much!!! Juli
Bob bought 24 hockey tickets for $83. Adult tickets cost $5.50 and child tickets cost $2.00. How many of each did he buy . Show your work .
round 32.697 to the nearest tenth
what's 6-4(6n+7) is greater than or equal to 122
Ms. Velez will use x gray bricks and y red bricks to build a wall around her garden. Gray bricks cost $0.45 each and red bricks cost $0.58 each. She can spend u
what is the cost per unit
Two planes, which are 1810 miles apart, fly toward each other. Their speeds differ by 55 mph. If they pass each other in 2 hours, what is the speed of each?
Who know Turkish 'Hello' ?
Which sentence uses punctuation correctly? A. The city, that I know best, is Philadelphia. B. The city that I know best is Philadelphia. C. The city, that I kno