collsaa39 collsaa39
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

SOMEONE, PLEASE HELPP ME!!!
Ten hamburger values meals cost $60.

SOMEONE PLEASE HELPP ME Ten hamburger values meals cost 60 class=

Respuesta :

achillesmichaelolive
achillesmichaelolive achillesmichaelolive
  • 04-03-2021
Each burger is 6 dollars each and 4 of them would cause 24$
Answer Link
drewfrosch159
drewfrosch159 drewfrosch159
  • 04-03-2021
The burgers are $6 bucks each and 4 times 6 is 24 it’s 24
Answer Link

Otras preguntas

Which if the following would NOT be a good strategy for getting involved in politics a. Join a political campaign as a volunteer. b. Read up on the issues and c
(Two x to the sixth power) (3x to the 1/2power)
Give an example of how you could determine whether or not a trait was displaying incomplete dominance. What would you do? What would your results have to be for
Which of the following was a common experience for working-class families during the Industrial Revolution? A. Sharing a small living space with family membe
What is the value of x ?
By the Triangle Inequality Theorem which set of side lengths could create a triangle? A) 4, 8, 2 B) 5, 9, 6 C) 6, 8, 16 D) 10, 4, 3
Who was the first vice president to become president because the elected president died in office?
which of the following is a negative consequence of the application of scientific knowledge? a. industrial pollution b. increased life expectancy c. technolog
A cylindrical jelly jar is 5 inches across the top and 12 inches high. how much jelly can it hold?
I need help! This is really hard for me