sjdtuftutgty
sjdtuftutgty sjdtuftutgty
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

Help please!!! screenshot below, ill post part 2 soon.

Help please screenshot below ill post part 2 soon class=

Respuesta :

margolden87
margolden87 margolden87
  • 04-03-2021
The pic is black on my end sorry. I wish I could help.
Answer Link
Kekdkdkkdkdkdmdnjkf Kekdkdkkdkdkdmdnjkf
  • 04-03-2021
Answer: 4x=200

Explanation: If x equals the numbers of scarves you would multiply the price per scarf (4$) times x.
Answer Link

Otras preguntas

_______ is known as the "queen of the arts." a. sculpture b. music c. painting d. architecture
Lina bought a twenty-ounce bag of Yummios for $2.39. What is the price per ounce, rounded to the nearest cent?
what is the # of students that reported biking as their favorite activity? jogging:12% walking:60 students biking:25% skating:210 students other:108 students
If you have 3 friends that wants to make slime. Do you think that you should do slime without them. Explain
What reason does sir bedivere give himself for not following king arthur's order in monte d'arthur?
I need help with math!!
Determine the taxable income for a family of four (husband, wife, two children) if their adjusted gross income is $78,236.00 and their itemized deductions are $
What type of mechanism do socket wrenches use??
When a person has an alcohol beverage, what percent of alcohol contained is absorbed by the stomach?
if ________of a solid>_______of water,the solid will sink in water