BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Which situation shows the most effective use of media during a speech? O A. A chart that the speaker lets the audience examine on their own afterward rather tha
Which sentence uses the subjunctive mood correctly? A. It's important to pack extra socks in case our feet get wet on the hike. B. I'm asking you to arrive a ha
8. Espero____ a Carmen con el regalo. 1.alegros 2.alegre 3.alegra 4.alegrar
What is the most inexpensive way to measure heart rate during exercise? A. Doing a rate of perceived exertion B. Taking your pulse C. Wearing a heart rate monit
Beta LLC has decided to change its promotion and pay policies for technical people who do not wish to become managers. This will allow it to better attract and
A home cleaning service takes more time to clean larger spaces. The table shows the number of minutes it takes for the service to clean a certain number of squa
help pls will give crown!!!!
. Where was the robbery? ​
Which of the following is important to remember when sharing your artwork online? No permission is needed. Take credit for other artists' work. Copy artwork
Yael just turned 18 and has started getting money from her grandmother. For the next decade, payments will come in on a regular basis if she fulfills certain ob