minabutrus3
minabutrus3 minabutrus3
  • 02-05-2021
  • Health
contestada

Helppppppppppppppppp

Helppppppppppppppppp class=

Respuesta :

vaishnavisharma
vaishnavisharma vaishnavisharma
  • 02-05-2021
Answer D

Other answers or options contains things that are not in the graph, and only the last one has the words Weight and cost of the apples. So this one is really reasonable.

Hope I helped, if so mark me the brainiest!!
Answer Link

Otras preguntas

Is magnesium a element compound or mixture
Brianna is getting materials for a chemistry experiment her teacher gives her a container that has 0.15 L of liquid in it Breonna needs to use 0.4 of this liqui
expand and simplify(3x+2)^2-(2x-1)^2
3x^2-11x-4 divided by x-4
Potatoes are on sale at both grocery mart and Baldwin hills market. At grocery mart a 5 lb. bag of potatoes cost $2.85 and at Baldwin hills market a 7 lb. bag
Which phase of the writing process involves checking the content to see if the essay is sufficiently detailed and adequately supports the thesis statement? draf
What are 3 ways that scientists can learn about the earth's mantle?
round each number to the nearest hundred 1,427
8g-14g+22=37 what does g equal
For communication to take place, there has to be: A. transmission of the message. B. medium. C. sharing of meaning. D. absence of noise.