maryramirez4
maryramirez4
04-05-2021
Mathematics
contestada
Please please help!!!!
Respuesta :
iibunny
iibunny
04-05-2021
I think it’s 26 sorry if I’m wrong!
Answer Link
mayeshakhan050908
mayeshakhan050908
03-06-2021
Answer: The answer is 26 1/4
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 79+ )
Otras preguntas
Use the paragraph to answer the question."LaShawn inhaled deeply and leaned into her stretch. She would hold it for 90 seconds: a routine she followed before ev
At a bakery, Riley bought 3 bagels and 2 muffins for $7.25. Karen bought 5 bagels and 4 muffins for $13.25. What is the cost of each item?
Which is the net of this solid? A pentagonal pyramid is shown.(image below) A net is shown with a square in the middle and 4 identical triangles on the 4 sides
Mrs. Hilt has 6 pizzas. Each pizza has 6 slices. She sold one-fourth of the pizza slices. How many slices were left?
Read the sentence. When Randy arrived home, elated about his lottery win, he threw his clothes in his suitcase so he could head to the airport for the trip of a
Austin is going for a run. He takes 4 hours to run 25.6 miles. What is his speed
2(12.25) + 5 + 2L = 62.5
PLZZ HELP!! 20 POINTS AND I'LL GIVE YOU BRAINLIEST! In the context of this passage, which is more important: freedom or security? Do you believe there is a way
5. Which of the following is not an organic molecule? * A.glucose B.sugar C.starch D.carbon dioxide
( HELP! ) Charlie works at Jupiter donuts. He makes $12 per hour and gets a monthly bonus of $150. Last month, Charlie earned $390. Which equation can be used t