Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What is the name of the snake that joined the canadian police force?
Babies born to women who smoked heavily during pregnancy are at an increased risk for being born at a low birth weight, fewer inches in length, with a smaller t
Ethan has a box of assorted tea bags. There are seven green tea bags, six peppermint tea bags, five lemon tea bags, and six plantation mint tea bags in the box.
2*4X+6=12 solve for x and round to nearest thousandth
Michael bought 4 lift tickets at a ski lodge. Each ticket cost $23.78. What was the total cost of the tickets?
All websites with medical information should be considered credible. true or false
What was the statue of US workplace safety laws in 1900
PLEASE HELP! WILL GIVE BRAINLIEST If a tall stem is a dominant characteristic, in which case is the characteristic of tall definitely expressed? when both allel
How to find x and also giving reason . Thanku
Why is forecasting human population growth more difficult than forecasting population growth in other animals?