honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

In which language did Aryans write their poems and hymns? a. Sanskrit c. Vedic b. Indian d. Harappan
whats a function of the cell membrane
Which of the following would be a result of eutrophication of nitrogen? undergrowth of water plants hypoxia, or low levels of oxygen decreased decomposition in
is 5/12 greater than 0.44
What arguments were made in opposition to imperialism and the Spanish-American War? I NEED ANSWER ASAP
Nationalism is the love and devotion toward a _____. baseball team form of government religion country
In musical language, mezzo forte (mf) signals that the music's volume should be a. medium soft. b. soft. c. very loud. d. medium loud.
Because of large reserves that center around the Persian Gulf, the Middle East often produces as much as two-thirds of the world’s supply of __________. a. wate
A foodborne illness is a disease that is transmitted to people by food True Or False
Which geographical consideration had the greatest influence on President Thomas Jefferson’s decision to purchase the Louisiana Territory in 1803? (1) Large gold