kbates39
kbates39
02-09-2021
Mathematics
contestada
Please Answer!! Im begging!
Respuesta :
evalyng2020
evalyng2020
02-09-2021
Its $23 per hour hopefully this helps
Answer Link
xXEmmyBearXx
xXEmmyBearXx
02-09-2021
Answer:
$23 per hour
Step-by-step explanation:
simple divide 920 by 40 (you can use a calucaltor)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
a jar contains 36 marbles. it has 20 red, 12 black, and 4 green marbles. two marbles are drawn; the first is not returned before the second one is drawn. what i
find the least common multiple (lcm) of 10 and 4 .
Chili peppers are used to make spicy foods such as pico de gallo and salsa. Which form of the verb is to make spicy foods? gerund phrase infinitive infinitiv
an item on sale costs 80% of the original price. if the original price was $85 , what is the sale price?
Which of the following is one way in which stress affects mental and emotional health? A. It relaxes you, B. It decreases your ability to focus, C. It increases
which of the following is an organic molecule? a. so2 b. c3h8 c. h2o d. lif
Hydroelectric power is generated from: the sun the wind moving water fossil fuels
In this excerpt from Lincoln's First Inaugural Address, he argues that the divided Northerners and Southerners must stay united: We are not enemies, but frie
which of the following points is an equal distance (equidistant) from a(2, −2) and b(−4, 6)?
A student wants to test the hypothesis that fertilizer improves the growth rate of grass seeds. To test this hypothesis, the student put the same amount of gras