sfddumasm35
sfddumasm35 sfddumasm35
  • 02-02-2022
  • Mathematics
contestada

Yall know the answer?

Yall know the answer class=
Yall know the answer class=

Respuesta :

atino1208
atino1208 atino1208
  • 02-02-2022

Answer:

pretty sure its 4

Step-by-step explanation:

hope it helps

Answer Link

Otras preguntas

Mrs smith has 5 times as many markers as colored pencils. The total number of markers and colored pencils is 54. How many markers does mrs smith have?
How do you write 26,373 in scientific notation?
In the European feudal system under manorialism, what is the most significant economic commodity? (1) livestock (3) gold and silver (2) land (4) sugar and spice
The term Harlem Renaissance best describes (1) state and federal laws passed to end racial discrimination (2) urban renewal efforts in New York City (3) governm
what is the property of water, powdered drink mix, and sugar after mixing
An MP3 player draws a current of 0.120 ampere from a 3.00-volt battery. What is the total charge that passes through the player in 900. seconds? (1) 324 C (3) 5
the circumference of a circle is 11pi inches. what is the area, in square inches, of the circle? express in terms of pi.
Two or more characters conversing A. Monologue B. Dialogue C. Fluency D. Argumentation
The cell conducts its normal functions during ______. interphase meiosis I meiosis II
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar? a. $.30 b. $.35 c. $.45 d.