ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

9. Todd takes out a student loan for $25,000. The annual simple interest rate on the loan is 4.75%. How many years will it take for the interest on the loan to
What’s your face is an appoint advantage of the synthetic compound compared to the natural compound Synthetic compounds are more affective than natural medicine
Before the collision, what is the momentum of the car on the right?
The first week of May is “Teacher Appreciation Week.” Take a minute and think about all of the teachers you have had in school. Write a paragraph describing the
What are two exceptions to sales tax in New Jersey?
Need help I don’t understand
A. Describe one meal that you typically order when eating out. B. What you could do to make that meal more healthful? There is no foods subject so I have to use
Hhheeeellpppp me pls quickly plssss
Find the value of r.
Hey Guys. THIS IS URGENT!I have to create 10 TREATY to protect GBR.PLZ help!​