Sarstic
Sarstic Sarstic
  • 03-03-2022
  • Mathematics
contestada

20 points and brainliest. Please help me.

20 points and brainliest Please help me class=

Respuesta :

kennedycurry1221 kennedycurry1221
  • 03-03-2022

Answer:

una

Step-by-step explanation:

4/20=.20

.20 per pencil

hope this helps, brainliest appreciated

Answer Link

Otras preguntas

what is 10 times 10. ?
How do the four freedoms reflect Americans experience during the 1930's
Donuts Delights, Inc.Has determined that when x donutsare made daily, the profit P(in dollars) is given by P(x) = –0.001 x2+3.2x–1450(a) What is the company's p
Which of the following is a case of frictional unemployment? A. Timothy is looking for a job where he can apply his expertise in computer programming. B. Thom
NEED TO Be DONE ASAP!! For each group of summer fruits, colour in 1/4
please help Graphs of Lines Assessment items Item 4 Which ordered pair is a solution to this equation? 2x + 3y = 16 (7, 2) (5, 2) (11, 1
the cost of a limited edition baseball card increases from $20 to $40. What percent did the price increase by?
PLSSS help !!! find n AND m no need to show work
A 6-pound bag of chocolate candies costs $14.04. What is the unit price?
What was the British naval strategy during the American Revolution?