Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

The tone of "An Arab Shepherd Is Searching for His Goat on Mount Zion" is ultimately... -terrified -hopeful -cynical -exuberant
Which observation provides evidence that a cell is most likely a eukaryote? A. Ribosomes assemble proteins inside the cell B. It has a Golgi apparatus for vesic
What is the input of energy for a device that provides 50 units of useful energy and has an efficiency of 0.55?
two brothers enter a race with five friends. The racers draw lots to determine their starting positions. What is the probability that the two brothers will star
The measure of angle FJG = pi over 6 and the measure of FK is pi over 8. What is the measure of GHK
If you are convicted of a dui, you will have to serve probation for a period of up to ___________ months. a. 12 b. 6 c. 3
What signs would you look for in order to trll if a particular medicine or treatment is a fake cure?
What are examples of plural nouns??
I am a number between 60 and 70. My digits are consecutive. What number am I?
first major piece of federal antidrug legislation was which act