Seudónimo Seudónimo
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

please help, I really need help

please help I really need help class=

Respuesta :

22chocolate22
22chocolate22 22chocolate22
  • 02-05-2017
So the teacher bought 1/4 of the brownie pan. And it came out to $4.
 I hope this helps! :)

Answer Link

Otras preguntas

Can drinking too much water be bad for you?
AP US History question: To what extent did the Federalist administrations of George Washington and John Adams promote national unity and advance the authority o
How did the efforts of A. Philip Randolph help further civil rights in the United States? He demanded that minorities be allowed to serve in non-segregated unit
Which three components make a strong inference? A. prior knowledge, good inferences, and personal experience B. personal experience, evidence from the text, and
Next four multiples of a unit fraction one half
AP US History question: Analyze the origins and outcomes of the intense cultural conflicts of the 1920s. In your response, focus on TWO of the following: Immigr
An increase in the atmospheric levels of carbon dioxide (CO2) is the biggest contributor to which of the following? A . global warming B . El Niño C. wind storm
How do you use area on funny looking shape
What was one goal of the repeal of Prohibition?
Michelle is thinking of a shape. It is not a polygon. It has two sides what is it?