208juliroman 208juliroman
  • 05-01-2018
  • Mathematics
contestada

Store A is sells 12 juice bottles for $4 and store B sells 18 juice bottles for $6

Respuesta :

gdog902
gdog902 gdog902
  • 05-01-2018
what's the question!???????
Answer Link

Otras preguntas

Please help me quick :)
At the snack bar, hot dogs cost $4 each and bottled water costs $2 each. In the first business hour of the day, less than $12 worth of hot dogs and water were s
What is the answer to 12-D=1.43
there are 176 slices of bread in 8 loaves.if there are the same number of slices in each loaf,how many slices of bread are in 5 loaves
Which of the expressions is rational?
what is the first step needed to solve (4/7)X-5=-13
Which of the following is true of height and weight measurements? a) An infant growth chart is used to document only infant weight. b) They can be used to monit
What is an equivalent expression for 5(3x-2)
What happens if you get one f on your report card?
Form two real words by combining a prefix and/or suffix with the root listed below. If you need to, use your dictionary. Then illustrate that the word has the m